Bilgi
MENÜ
ARAMA
SEPETİM 0
Sepetiniz (Toplam {{sepetim.length}} Ürün)
{{sepet.urun_adi}}
{{sepet.urun_toplam_fiyati}}.00 TL {{sepet.urun_toplam_piyasa_fiyati}}.00 TL
{{sepet.urun_sayisi}} Adet

HIZLI ARA

Lütfen aradığınız eğitimin İlk 3 harfini yazınız.

S.S.S

🔺Arı Maya Meyveler Ülkesinde!🔻

Arı maya ve arkadaşı Bii, öğretmenin verdiği meyvelerle ilgi ödevi araştırmak için buluşacaklardır. Ancak Bii buluşma saatini kaçırarak geç kalmıştır. Hiç meyve arkadaşı olmayan Kurabiye arkadaşını bekleyen Arı Mayayı görmüştür. Kurabiye kendisinin Bii olduğunu ve ödev için bu kostümü giydiğini söyleyerek Arı Maya ile birlikte Meyveler Ülkesi Macerasına başlarlar. Meyveler Ülkesinde Çilek ve Armut ile karşılaşırlar ve ödevleri için yardım isterler. Bu sırada geç kalan Bii arkadaşı Arı Mayayı görür ve hemen yanına gider. Bu durum karşısında Arı Maya ve diğer meyvelerin aklı karışmıştır. Arı maya Biinin çok güzel dans ettiğini bilir ve gerçek arkadaşını bulmak için dans yarışması düzenlemeyi teklif eder. Çok güzel dans eden Bii kendini sahnede kanıtlar ve seyircilerin de desteğiyle Arı Maya gerçek arkadaşı Biiye kavuşur. Kurabiye ise yaptığı hatadan dolayı pişman olur ve amacının sadece meyvelerle arkadaş olmak olduğunu söyleyerek arkadaşlarından özür diler. 

Öğretirken eğlendiren Arı Maya ve Bii'nin maceralarla dolu bu yolculuğunda onları yalnız bırakmak istemiyor ve bu macerayı çocuklarınızla eğlenerek izlemek istiyorsanız
“Arı Maya Meyveler Ülkesinde” oyunumuza davetlisiniz!"

 

🔺Transforms ve T-Rex Zaman Yolculuğunda!🔻

Teknolojiye olan bağımlılığı, ailelerin ve çevrenin bu durum sebebiyle doğan iletişimsizliğini anlatan oyunumuz zaman makinesi aracılığıyla geçmiş ile gelecek arasında bağ kurarak teknoloji bağımlılığını ve iletişimsizliği konu edinmektedir. Bu durumdan hoşnut olmayan ve teknoloji bağımlılığından kurtulmak isteyen ana karakter Haşim'in zaman makinesi ile geçmiş ve geleceğe giderken yaşadığı maceralar konu edilerek oyunumuz bu çerçeve etrafında gelişmektedir. 
Eğer siz de Haşim’i maceralarla dolu bu yolculuğunda yalnız bırakmak istemiyor ve bu macerayı çocuklarınızla eğlenerek izlemek istiyorsanız
“Transforms ve T-Rex Zaman Yolculuğunda” oyunumuza davetlisiniz!"

 

Tüm katılımcılar bilete tabii olacaktır, çocuğunuz tiyatroyu kucağınızda izleyecek dahi olsa bilete tabiidir.
•Ebeveyn ve çocuk için ayrı ayrı bilet alınmaktadır.
Biletsiz salona giriş yapılmayacaktır.
•Bilet fiyatları sivil veya öğrenci fark etmeksizin tüm Türkiye genelinde 30₺'dir. Pandemi öncesi başladığımız turnemizde 30₺ olarak belirlediğimiz fiyat politikası bu sene de devam etmektedir. 2022 yılı güncellenen tüm fiyatlara rağmen turne sebebi ile bilet fiyatlarına herhangi bir ücret artışı yansıtılmamıştır.
•Bilet fiyatlarında 10 kişi ve üzeri grup katılımlarında indirim yapılabilmektedir.
•Biletlerinizi hizmet bedeli ödemeden resmi internet sayfamızdan veya biletix platformu üzerinden temin edebilirsiniz.
•Resmi internet sitemiz üzerinden bilet almanız durumunda, PDF bilet, hizmet bedeli gibi ek ödeme yapmanıza gerek kalmaksızın sadece bilet ödemesi yaparak telefonunuza SMS olarak gelecek olan bilgilendirme yoluyla biletinize ulaşabilirsiniz.
•Kontenjan kalması durumunda oyun günü salon girişinde de bilet satışı devam edecektir.
•Türkiye turnesi programımız kapsamında her gün 2 oyun oynanacak ve bu oynanan oyunların 2 seansı olacaktır. Gidilen her ilde toplam 4 seans olacaktır.
•2 Tiyatro gösterimine de katılmak isterseniz, 1 bilet ücreti 2 oyun için 60₺ yerine 45₺ olacaktır. Bilet fiyatlarında uygulanan indirim sadece bu durumda aktifleşmektedir.
•Turne takvimimize anasayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.
•Bizi instagram üzerinden takip etmek için @cocuktiyatrosuturnesi hesabımızı takip edebilirsiniz.-Bilgi almak isterseniz 0549 198 00 09 WhatsApp hattına oyun ismini ve katılmak istediğiniz şehri yazmanız yeterli olacaktır.
-Bilgi İletişim:0549 198 00 09